Miks tulla alates 2024. aasta aprillist Aidu veemaale?

  • Aidu veemaa sobib nii suurematele seltskondadele meeskonnatöö treenimiseks, kahekesi veedetud hetkede nautimiseks, kui ka lastega seiklemiseks.
  • Aidu veemaal pakutakse meeldejäävaid elamusi nii neile, kes soovivad seigelda vee peal, kui ka neile, kel on huvi avastada veealust maailma. Sõita saab mootorpaatide, kanuude, parvede, draakonpaadiga, veesuuskade ja wakeboardiga.
  • Aidu karjääris viiakse maasturitega offroad safarile seiklema ka vee ääres, andes võimaluse meeskonnatöö arendamiseks väga erilisel kuumaastikul.
  • Aidu veemaa on koht, mis pakub võimalust eriliste ja meeldejäävate elamuste kogumiseks nii päeval kui öösel, sest ajalooliselt kujunenud maastik, lisab seiklustele ainulaadset müstilisust nii valgel ajal kui ka pimedas.
  • Aidu teenused on sobilikud nii algajatele, kui ka suurema kogemusega veespordihuvilistele, sest seikluste juhendajad on pikaajalise kogemusega oma valdkonna spetsialistid.

Aidu veemaa seikluste hinnad on alates 15 eurot ühe külalise kohta. Hind sõltub valitud teenusest ja seltskonna suurusest. Peale matka saab kasutada sauna ja kümblustünne. Ettetellimisel pakume ka seiklustele sobivas stiilis toitlustamist.

Kui ei oska sobivat teenust siit nimekirjast välja valida, siis tasub kindlasti ühendust võtta ja soovitame sobiva seikluse vastavalt osalejate kogemusele, seltskonna suurusele ja meeskonnatöö soovile. Võta sõbrad kaasa ja anna oma tulekust teada kirjutades: info@aidu.ee