Aidus on lisaks headele puhkusevõimalustele ka ideaalne keskkond sportimiseks. Tahad aerutada, sõuda või hoopis kiirpaadiga sõita? Kõike seda ja lisaks veel teisigi spordialasid saab kümneid ja kümneid kilomeetreid pikkades Aidu karjäärides segamatult harrastada.

Teeme kõik endast sõltuva, et aastaks 2022 oleks Aidu veemaa parim paik maailmatasemel spordivõistluste korraldamiseks ning ainulaadseid seiklusi pakkuv spordi- ja vaba aja veetmise koht kõigile, kes peavad lugu aktiivsest puhkusest. Seni, kui ehitamine alles käib, on kõik sportlased oodatud Aidusse treeninglaagrit korraldama. Kuni Aidu veemaa valmimiseni saavad huvilised ööbida telkides või meie heade naabrite juures Tuhamäe hostelis. 

Soovid tulla oma spordiklubiga treeninglaagrit korraldama? Või lihtsalt koos heade sõpradega sporti tegema? Võta ühendust 

Kirjuta meile kontaktivormi “Võta ühendust” kaudu või helista +372 5307 1700, ja teeme Aidu karjäärides sportimiseks parima pakkumise. Lisaks aitame lahkesti ka varustuse rendi korraldamisel.